Author Topic: Good day to y'all from Hungary! / Jó napot mindannyiótoknak Magyarországból!  (Read 1074 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Gaboris

  • Thread Starter
  • Posts: 10
  • Location: Hungary
Hoy,

[ENG]
My name is Gaboris and since this community's discussions have helped me so much in figuring out what I (might) need to have as my first mechanical keyboard it only felt right to join and say thank you. :)
But I'm also planning to make a thread about what I picked and see if anyone with more experience has some input on it in case I'm overshooting it or making a mistake as a first experience.

So thank you all and hope all the good experiences I've heard about quality keyboards is true for me as well. :D

[HUN]
A nevem Gaboris és mivel ennek a közösségnek a beszélgetései olyan sokat segítettek abban, hogy kitaláljam mire is van(/lehet) szükségem első mechanikus billentyűzetemként csakis az tűnt helyesnek, hogy csatlakozzak és köszönetet mondjak. :)
De egy témát is tervezek indítani arról amit választottam hátha valaki több tapasztalattal véleményt mondana arra az esetre ha túllőttem volna, vagy hibát követnék el első élményként.

Szóval köszönöm mindannyiótoknak és remélem, hogy a sok jó élmény amit a minőségi billentyűzetekről hallottam számomra is igazak. :D

Offline reaper

  • ** Moderator Emeritus
  • Posts: 3067
Üdvözöljük  :) 
Att fly är livet, att dröja, döden.
Din Eli